Haberler

Medyada Solaris

Yarışmalardan etkinliklere kadar bir çok arşive buradan ulaşabilirsiniz...Daha fazla..

  •  

     

    Sponsor olmak istiyorum

    Solaris Ekibi olarak bu projenin daha uygulanabilir ve teknolojiyi bir adım ona götürmek için desteğe ihtiyacımız var. Peki siz bu projeye nasıl destek olabilirsiniz
  • Daha fazla..
 
BRONZ SPONSORUMUZ GİMAS GİRGİN MAKİNA İMALAT MONTAJ VE MÜHENDİSLİK SAN. TİC. A.Ş.
31.01.19
ZEYNEP PASİNLİ
 
  Bronz sponsorumuz olan GİMAS GİRGİN MAKİNA İMALAT MONTAJ VE MÜHENDİSLİK SAN. TİC. A.Ş.'ye 2019 BRIDGESTONE WORLD SOLAR CHALLENGE hazırlık sürecinde verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederiz.
 
 
  5 Şubat 1976 tarihinde çelik konstrüksiyon ve basınçlı kap imalatı yapma amaçlı kurulmuş olan GİMAS Girgin Makina İmalat Montaj ve Mühendislik San. Tic. A.Ş. bugün dünyadaki tüm lokasyonlara makine, maden, çimento, yenilenebilir enerji, termik ve nükleer sektörlerde yaptığı onlarca değişik parça ve nihai ürün ile ülkesine, bulunduğu bölgeye ve çalışanlarına sorumluluğunu en iyi şekilde yapan bir sanayi kuruluşu haline gelmiştir.
  
   2010 yılı sonrasında kendi sektöründe bölge ihracatında hep ilk üç sırada yer almayı başarmış 27.000m² kapalı 30.000m² açık üretim alanı ile dünyanın en ücra köşesine kadar gönderebildiği katma değerli makine imalatları ile her zaman yapılamayanı başarmak ana hedef olarak kurucuları Şamil Girgin tarafından şirket politikaları haline getirilmiş ve o doğrultuda ilerlemeye devam eden GİMAS GİRGİN MAKİNA İMALAT MONTAJ VE MÜHENDİSLİK SAN. TİC. A.Ş.'ye 2019 BRIDGESTONE WORLD SOLAR CHALLENGE hazırlık sürecinde ekibimize verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederiz.
  
  
 
Bir Solaris Medya Haberidir. Dahası için www.teamsolaris.com.