Geçtiğimiz dönem bronz sponsorlarımızdan olan değerli destekçimiz Işık Plastik/Policam’ı tanıyalım.

Policam üretime başladığı 1997 yılından bu yana hizmet verdiği otomotiv, mobilya, beyaz eşya, açık hava reklamcılığı, inşaat gibi pek çok sektörde öncü firmalardandır. Son teknolojiyle üretimlerini sürdüren firma daima Türk plastik levha sektörünün merkezinde yer almıştır.

Fransa’daki Atlantis Alışveriş Merkezi Skylight Projesi, Bulgaristan Sofya’daki Metro Girişleri Projesi, Polonya’daki Ses Bariyerleri Projesi, Beyrut’taki Ofis İçi ve Tavan Dekorasyonu Projesi gibi birçok yurt dışı faaliyette bulunan Policam yurt içinde de İzmir – İstanbul Otobanı, İbb Metrobüs Durakları, Erzurum Olimpik Atlama Kuleleri, Türk Hava Yolları Kargo Merkezi, Sivas 4 Eylül Şehir Stadyumu ve Antalya Şehir Stadyumu gibi birbirinden başarılı projelere imza atmayı başarmıştır.

Genç ve dinamik yönetim kadrosuyla hızla büyümeye devam etmekte olan firma sosyal sorumluluk projelerinde de elini taşın altına koymaktan çekinmemektedir. Firmanın takdire şayan bu özelliği Solaris-Policam iş ortaklığını ortaya çıkarmıştır.

Ülkemiz ve dünya için her geçen gün daha çok çalışan Solaris Güneş Arabaları Ekibi’ne desteğini esirgemeyen Policam’a teşekkürlerimizi sunuyor, yapacağımız pek çok projede iş ortaklığımızın sürmesini diliyoruz. Güneş’imiz bol olsun!

Categories: Sponsorship